עו”ד ביטוח לאומי

משרדנו מטפל בתביעות רבות מול המוסד לביטוח לאומי  ובועדות רפואיות – בעניין תאונות עבודה, מחלות מקצוע/מיקרוטראומה, נכות כללית, פטור ממס הכנסה, גמלת ילד נכה, שירותים מיוחדים וניידות. עורכי הדין במשרדנו מומחים בתביעות ביטוח לאומי וייצוג בוועדות רפואיות ובוועדות ערר.

מרבית האזרחים משלמים כל חייהם תשלומים לביטוח לאומי על מנת שיוכלו לקבל את העזרה והסיוע שידרשו להם כאשר ידרשו להם. עם זאת, רוב האזרחים כלל אינם מודעים לזכויות המגיעות להם מהמוסד לביטוח לאומי, ואף אם ירצו לברר את זכויותיהם בחוק הביטוח הלאומי יתקלו בחוק מורכב שאינו קל להבנה. בשונה מהליכי המשפט הרגילים, תחום הביטוח הלאומי מתאפיין בהתמודדות לא פשוטה מול המוסד לביטוח לאומי ורופאים מטעמו, כולל חסמים בירוקרטיים וטיפול מתמשך. התמודדות עם הליכים אלה מחייבת התנהלות שונה והכרות מעמיקה עם תחום הביטוח הלאומי על מנת שניתן יהיה להימנע מן המכשולים ולהשיג עבור הלקוח את מירב זכויותיו.

ההיכרות רבת השנים של צוות משרד ימין את יום טוב עם הטרמינולוגיה המשפטית, הניסיון הרב שצברו בתחום ולימוד מעמיק ויסודי של כל מקרה תוך ליווי ההליך בייעוץ רפואי של מיטב המומחים הרפואיים, מוביל לטיפול יעיל ומקצועי ולתוצאות המיטביות עבור הלקוחות. צוות המשרד מאמין כי כל תביעה בתחום הנה ייחודית ושונה מקודמתה ולכן שם דגש על ליווי וייצוג אישי של הלקוח בוועדות עצמן.

זכור!! זכותך להיות מיוצג בכל הליכי הביטוח הלאומי ע”י  עו”ד. אל תוותר על זכותך ליצוג ע”י עו”ד מיומן בתחום!

הניסיון מלמד כי ציבור הפונים לביטוח הלאומי אשר מנהלים באופן עצמאי את תביעותיהם, לרוב אינם משיגים את התוצאה הראויה. חלקם מתייאשים כבר בשלב הראשון ומשלימים עם דחיית תביעתם, חלקם מנסים לנהל מאבק עצמאי מול הביטוח הלאומי באמצעות הגשת ערר וחלקם פונים לעו”ד על מנת שינסה לתקן את המצב שנוצר. הדבר נובע מחוסר ידע וניסיון, כאשר ציבור הפונים מגיע לועדות רפואיות מבלי שיתכוננו לכך וכך נחרץ גורלם..

כיום, הטיפול בתביעות ביטוח לאומי הפך קשה יותר מבעבר. החוקים הקיימים והתקנות שהותקנו מכוחם הנם רבים ומסורבלים מאוד, ומשתנים כמעט מדי שנה

משרדינו מסייע ללקוחותיו בניהול ההליך מול המוסד לביטוח לאומי מתחילתן ועד סופן וכן מייצגות ומעורבות בכל שלבי ההליך וקבלת החלטות שקולות.

משרדינו מתמחה בעיקר בתביעות של המוסד לביטוח לאומי בעניינים הבאים:

  • תאונת עבודה
  • מחלת מקצוע / מיקרוטראומה
  • נכות כללית
  • גמלת ילד נכה
  • גמלת סיעוד
  • שירותים מיוחדים
  • פטור ממס הכנסה בשל מצב בריאותי
  • וועדות רפואיות
  • ניידות

תביעות ביטוח לאומי דורשות הכנה לוועדות הרפואיות

הניסיון מלמד, כי יש להיערך ולהתכונן בטרם בדיקה בפני ועדות רפואיות, וזאת על מנת לנסות ולשכנע את רופאי הוועדה בחומרת מצבכם. צוות משרדנו מיומן בייצוג וליווי לקוחותיו בפני ועדות הרפואיות ובקיא בחוק ובתקנותיו

.

חשוב לדעת כי, במקרים בהם שגתה הועדה הרפואית מדרג ראשון, מוגש ערעור בפני וועדה רפואית לעררים, וגם בוועדה הרפואית לעררים, זוכים לקוחות המשרד לייצוג של עורך דין ביטוח לאומישמנוסה ובקיא בתחום. וזהו לא סוף פסוק – במקרים בהם נפלה טעות משפטית בהחלטת הועדה הרפואית לעררים, דואגים עורכי הדין במשרדנו להגיש ערעור לבית הדין לעבודה, במסגרתו מועלים נימוקים משפטיים מבוססים כנגד החלטת הועדה הרפואית לעררים, ולא פעם במסגרת החלטות בית הדין, נמצא כי אכן נפלה טעות משפטית והתיק מוחזר לועדה לעררים, על מנת לבחון מחדש את החלטתה. גם כאשר נמצא כי החלטת פקיד התביעות של המוסד לביטוח לאומי הייתה שגויה, דואג צוות משרדנו להגיש תביעה לבית הדין לעבודה, והלקוח זוכה לייצוג משפטי בבית הדין.

תביעות ביטוח לאומי עלולות להיגרר לסחבת

במקרים רבים, בשל ריבוי תביעות של ציבור הפונים למוסד לביטוח לאומי, עשוי הטיפול בתיק להימשך זמן רב, שלא לצורך, בעיקר לאור העובדה שלרוב הביטוח הלאומי דן בזכאות לגמלאות אשר דרושות לצורכי מחייה בסיסיים.

ייעוץ וייצוג בביטוח לאומי

המסקנה המתבקשת היא כי אל לך לסכן את סיכויי הצלחת תביעתך, הנך זקוק לייצוג משפטי על ידי עורך דין ביטוח לאומי מנוסה!

קבלת ייצוג משפטי בביטוח לאומי על ידי עורך דין הבקיא בנושא תביעות ביטוח לאומיעל כל היבטיו, החל מהשלב הראשון של מילוי טפסי התביעה הרלוונטיים וכלה בייצוג בוועדות הרפואיות, תעלה במידה ניכרת את סיכויי הצלחת התביעה.

 כאן תוכלו להעריך את סיכוייכם לקבלת תגמולים, מענקים וזכויות נוספות מהביטוח הלאומי.

עורכי הדין במשרדנו הינם בעלי ניסיון רב בתביעות ביטוח לאומי על ענפיו השונים והרבים.

צוות המשרד מעניק ללקוחותיו את כל המידע והייעוץ הרלוונטיים לנושא אליו פנו, תוך התמצאות בחקיקה ובפסיקה הענפות והמורכבות הקיימות בביטוח לאומי.