ייצוג מעסיקים

דף זה עוסק בזכויות מעסיקים, למידע בנושא זכויות עובדים  לחץ כאן

ייצוג מעבידים

בדיוק כפי שלמטבע יש שני צדדים, כך גם ליחסי העבודה. אל מול העובד ניצב המעסיק, ולו אחריות כבדה בכל נושא דיני העבודה. לכן, עליו לשמור באופן שוטף על יחסי עבודה הולמים לאורך כל שלב העבודה, הסכמי עבודה שעולים בקנה אחד עם החוק, סוגיות וסכסוכים העולם תוך כדי ההעסקה, ובהליכי סיום העבודה. כל אלו, דורשים מיומנות ובקיאות שוטפת במגוון תחומי משפט, הכרוכים יד ביד עם דיני עבודה, המחייבים את הכשרתו של עורך דין דיני עבודה.

בנוסף, עורך דין דיני עבודה מטרתו לייעץ במגוון תחומים כגון הסכמים קיבוציים וניהול משא ומתן קיבוצי, ליווי מעסיקים בהליכי ארגון מחדש, עסקאות תוך וחוץ ארגוניות, וצמצומים, הגנה על סודות מסחריים, ועוד סוגיות רבות נוספות

למשרדנו ניסיון עשיר בתחום דיני העבודה ומספק סל רחב של שירותים הן בליווי וייעוץ שוטף למעסיקים והן בייצוג מעסיקים – ייצוג מעסיקים מתחיל בייעוץ נכון איך להימנע מהליכים משפטיים.

תחומי עיסוק – ייצוג מעסיקים:

  • ליווי שוטף של מעסיקים במתן ייעוץ משפטי ומענה לשאלות שוטפות
  • ייצוג מעסיקים בהליכים משפטיים בבתי-הדין לעבודה
  • ייצוג מעסיקים מול תביעות פרילנסרים להכרה ביחסי עובד מעביד
  • ייצוג מעסיקים בצווי מניעה לפיטורים
  • ייצוג מעסיקים בעת גניבת סודות מסחריים על ידי עובד או מעילה באמון
  • ייצוג בתמ”ת בפני הממונה על עבודת נשים במשרד התמ”ת
  • בדיקת היקף חובת המעסיק על-סמך הסכמים קיבוציים וצווי-הרחבה
  • עריכת הסכמי עבודה לעובדים ופרילנסרים
  • חוות דעת משפטיות למעסיקים על סוגיות שונות מתחום דיני העבודה

הסכמים קיבוציים וצווי הרחבה – חלק ניכר מהמעסיקים והעובדים בישראל אינו מודע לכלל לזכויות הנובעות מתוקף הסכמים קיבוציים וצווי הרחבה. אנו נבצע בדיקת זכויות וחובות העובד והמעסיק על בסיס הסכמים קיבוציים וצווי הרחבה החלים על ענף העיסוק אליו משתייך המעסיק.

מניסיוננו, פעמים רבות, ניתוח מעמיק של הזירה המשפטית והצגתה לצד השני עשוי להביא לישוב המחלוקת בלי להיזקק להליך משפטי ארוך ויקר, ובכך אנו מתגאים – ראיית טובת הלקוח מעל הכל. כאשר נחסמת האפשרות המעשית להגיע להסדר פשרה ראוי אנו יודעים לייצר את האסטרטגיה ומנופי הלחץ המתאימים כדי למקסם את התוצאה ללקוח בבתי הדין. אנו מאמינים כי ייעוץ נכון למעסיק מבעוד מועד, יכול לחסוך את מרבית ההליכים המשפטיים הננקטים מול המעסיק וזאת באמצעות הסדרת העסקת העובדים ושמירה על חוקי העבודה .

אנו משרד עורכי דין דיני עבודה העוסק הן בייצוג עובדים והן בייצוג מעסיקים, ומטפלים בכל הסוגיות העולות והמשיקות עם דיני העבודה כגון סוגיות מתחום הביטוח, הפנסיה והביטוח הלאומי.